KONST / Litografier / Serigrafi 9884343
nr 988 4343
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Serigrafi, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), signerad, 49/99, 58x40 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:45:52
17/10 15:18:13
800 kr
18/10 23:07:26
19 okt