KONST / Litografier / Serigrafi 9884343

nr 988 4343

Marcel Strüwer-van Zuylen

(f. 1969)

Serigrafi, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), signerad, 49/99, 58x40 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 19 oktober 2015
kl 20:45:52

17/10 15:18:13 1      800 kr
18/10 23:07:26 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 19 okt